Witeks

Nazwa firmyWiteks
MiejscowośćŁomianki, powiat Warszawski Zachodni, woj. Mazowieckie
UlicaKolejowa 348
Kod pocztowy05-092
Adres strony WWWWiteks.pl
KategorieHurtownie szkła ozdobnego i kryształów
Opis firmyW dziedzinie wzornictwa ceramiki, porcelany, serwisów i naczyń bardzo uważnie śledzimy trendy na rynkach światowych. Oferujemy niespotykane nigdzie indziej produkty, klasyczne wzory sprzedajemy jednak od wielu lat i wciąż je mamy w ofercie - co dla klientów z branży gastronomicznej jest często bardzo istotne. Od 1991 roku zdobyliśmy zaufanie setek tysięcy klientów, nie tylko dzięki nowościom i klasyce - ale także ciągłości dostaw która tak ważna jest dla klientów. Wprowadzamy też sygnowane naszym logo produkty z porcelany Bone China oraz imitujące ją, pokryte specjalnym szkliwem produkty z linii Extream Cream i Extream White o finezyjnych, bardzo oryginalnych kształtach. W ofercie znajdziecie Państwo również wyroby z porcelany dekorowanej, sygnowane naszym logo MartGlass . Sprzedajemy zarówno na sztuki, jak i w postaci kompletnych serwisów, garniturów do kawy etc. Regularnie wprowadzamy do naszej oferty ciekawe wyroby szklane z wielu hut. Wyroby z huty szkła Krosno uzupełniamy asortymentem z huty Bohemia. Obok zwykłego szkła sodowego, mamy wyroby z hartowanymi obrzeżami a także kryształy i wyjątkowe produkty Swarovski. Proponujemy Państwu także artykuły ze stali nierdzewnej, ubrania kelnerskie oraz dla kucharzy, obrusy, sztućce, kompleksowe wyposażenie kuchni, sprzęt gastronomiczny i wszystkie dodatki potrzebne do prowadzenia lokalu.

Oferujemy najciekawsze wzory wielu polskich i zagranicznych fabryk, w tym takich producentów jak Lubiana, Karolina, Chodzież.

W naszej ofercie nowe formy porcelany, ceramiki i szkła zaskakują swoją różnorodnością oraz istotną rzeczą jest to, iż możemy zapewnić klientowi praktycznie każdą ilość towaru którą potrzebuje. Współpracujemy z wieloma fabrykami w Polsce oraz zagranicą. Z produkcji krajowej jak i światowej staramy się wybrać do dystrybucji najciekawsze wzory.
Słowa kluczoweWiteks, Zastawa stołowa, Serwis obiadowy, Kieliszki do wina, Lubiana, Karolina, Kieliszki do wódki, Polska porcelana, Porcelana, Serwisy dekorowane, Szkło bezbarwne, Szkło kolorowe, Kryształy, Ceramika, Obrusy, Sztućce, Kuchnia, Artykuły dekoracyjne, Lampy, Kwiaty
Informacje o wizytówcenumer ID: 73983; rejestracja: 15/04/2015; liczba odsłon: 25

Czytaj opinię (0)

  • Nikt jeszcze nie dodał opinii, wypełnij poniższy formularz i dodaj pierwszą opinię.

Dodaj opinię

Formularz umożliwia dodanie opinii na temat - Witeks. Aby dodać opinię należy wypełnić pola formularza oznaczone gwiazdką (jeśli podpis nie zostanie podany, system przypisze losowe imię). Podany adres email NIE BĘDZIE WIDOCZNY, na podany adres email zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym (który należy kliknąć aby opinia była widoczna w serwisie).

Wpisz adres email*
    
Wpisz podpis

Wybierz rodzaj opinii*

Wpisz treść opinii*

Wpisz ile jest cztery plus osiem*

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych opiniach na temat tej firmy? To proste! Wpisz swój adres email i aktywuj powiadomienie!